skip navigation

Home

Major Playoff Pairings

Quarterfinals (Friday)

Game 1: Penguins vs. Kings (3:00 PM)

Game 2: Wisconsin vs. Bolts (4:45 PM)

Game 3: Sharks vs. North Dakota (6:30 PM)

Game 4: North Stars vs Bruins (8:15 PM)

Semifinals (Saturday)

Game 5: Game 2 Winner vs. Game 3 Winner (8:15 AM)

Game 6: Game 1 Winner vs. Game 4 Winner (10:00 AM)

Crossover (Saturday)

Game 7: Game 2 Loser vs. Game 3 Loser (11:45 AM) 

Game 8: Game 1 Loser vs. Game 4 Loser (1:30 PM)

Championship (Saturday)

Game 9: Game 5 Winner vs. Game 6 Winner (4:00 PM)

*All winner bracket games live streamed on YHH.

For Bantam Elite League Major Division standings and statistics, click here. 

Minor Standings

Minor Leaders

Minor Schedule

Hotel Information

Playoffs Major & Week 1 / St. Louis Park

Holiday Inn Express, 6051 Golden Hills Dr, Minneapolis, MN 55416

Contact ---> lisa.widmark@tpihospitality.com - (763) 234-5253

******

Week 2 Minors / Grand Forks

Holiday Inn Express & Suites, 4051 32nd Ave. S, Grand Forks, ND 58302

Booking link ->  Bantam Elite  

Contact: JoAnna Dunigan

(P) 701.772.7700

(E) gm@gfhiexpress.com

******

Hampton Inn & Suites, 2985 S. 42nd St, Grand Forks, ND 58201

Call directly 701-757-2255, and use the promo code "Bantam Elite" when reserving rooms. 

******

La Quinta Inn & Suites by Wyndham, 4051 Garden View Dr., Grand Forks, ND 58201

Call directly 701-757-3600 to reserve your room, and use the promo code "Bantam Elite." 

******

Country Inn & Suites by Radisson, 3101 S. 42nd St, Grand Forks, ND 58201

Call directly 701-757-2200, and use the promo code "Bantam Elite" when reserving rooms. 

Week 3 Minors / St. Thomas

Hilton Garden Inn, 1975 Rahncliff Ct, Eagan, MN 55122

Booking Link 

Contact: Chandler Boehm, TPI Hospitality chandler.boehm@tpihospitality.com - (612) 877-1590

Final Round - Major Division

New Player Name Hometown/Association Position
* Tomas Anderson Stillwater Goalie
* Jack Arnold Moorhead Defense
* Will DelDotto Eagan Defense
* Trey Gnetz Woodbury Defense
* Ben Mickett Prior Lake Goalie
* Miles Rider St. Louis Park Forward
* John Schmidt Elko Forward

Final Round - Minor Division

New First Name Last Name City/Association Position
* Hagen Burrows Orono Forward
* Brooks Cogswell Andover Defense
* Owen Durigan Rosemount Defense
* Tommy Kubes St. Paul Forward
* Joseph Luger Woodbury Defense
* Mathew Mullman Edina Defense
* Ben Norris Orono Forward
* Gavin Orth Eden Prairie Forward
* Nick Patka Chaska/Chan Forward
* Lucas Schanno Stillwater Goalie
* Aidan Siegfried Tartan Defense
* Ozzie Snodgrass Minneapolis Forward
* Easton Swift St. Paul Forward
* Robert Tripp Red Wing Defense
* Jackson Turner Red Wing Forward
* Conner Woidtke Moorhead Goalie
* Zach Wooten Eastview Forward